יום ראשון, 12 בפברואר 2017

ישראלים עובדים בארה"ב - איך זה עובד?

עשרות אלפי הישראלים שמגיעים מדי שנה אל עבודה בארה"ב לא ממש יודעים מה מתוכנן להם, עבודה בארה"ב נשמעת פשוט כחלום שכל אחד רוצה להגשים...

לפני הגעתכם אל עבודה בארה"ב חשוב שתדעו בברור לאן אתם מגיעים, חשוב שתידעו באיזה מדינה אתם הולכים לעבוד, באיזה סוג עבודה אתם הולכים לעבוד, מי האנשים שאיתם אתם הולכים לעבוד ומול מי אתם הולכים לעבוד.

משרות עבודה בארה"ב יכולות להעמיד אתכם בסיטואציות מאוד לא נעימות במיוחד בתחילת דרככם, אתם חייבים להתייעץ עם אנשים המנוסים ממכם, כמובן אנשים שאין להם אינטרסים משל עצמם, עבודה בארה"ב היא מקום שאתם חייבים להיות עם היד על הדופק ולדעת תמיד מהו מעמדכם ואיפה אתם נמצאים.

לאס וגאס, ארצות הברית
לאחר כל הבירורים שתעשו על מקום עבודתכם ועל המעסיקים שלכם, חשוב מאוד להיות בטוחים שכאשר אתם מגיעים אל עבודה בארה"ב זאת העבודה שאותה אתם רוצים לעשות, אתם חייבים להיות סגורים על עצמכם שסוג העבודה הזה מתאים לכם וזה באמת מה שאתם רוצים לעשות, אתם חייבים לברר על אותו המקום שאליו אתם מגיעים שזה באמת מקום טוב עם אנשים טובים ומעסיקים טובים, ישנם הרבה מקרים שאנשים הגיעו מהארץ אל עבודה בארה"ב ונתקלו ביחס גרוע מאוד מהמעסיקים שלהם, מהמנהלים שלהם מה שגורם לעבודה שלהם להראות כסיוט שאף אחד לא רוצה להיכנס אליו.

לאחר שעליתם על המטוס עליכם לוודא שמגיע נציג מהחברה שאליה אתם מגיעים אל עבודה בארה"ב לאסוף אתכם משדה התעופה, עליכם לתת את פרטי הטיסה לבעלי החברה והם ידאגו לשלוח מישהו לאסוף אתכם ולקחת אתכם לדירות העובדים ולתת לכם הסבר על החברה.

חשוב מאוד שתזכרו שעבודה בארה"ב היא לא משהו שאתם מכירים מהארץ, עבודה בארה"ב היא משהו שלא עשיתם אותו ולא חוויתם אותו בשום צורה בארץ, אתם חייבים להגיע מוכנים מנטלית ופיזית לעבודה קשה וללמידה ממושכת של העבודה.

לפני הגעתכם אל עבודה בארה"ב ואל החברה שהולכת להעסיק אתכם אתם חייבים לוודא שאתם הולכים לעבור איזשהי התלמדות או תקופת חניכה, אי אפשר לעשות כסף בלי ללמוד את העבודה מאנשים מנוסים שעושים כבר כסף, חייבים להתעקש על חניכה זה מאוד חשוב להמשך הדרך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה