יום שני, 2 בינואר 2017

עבודה בארה"ב - לחיות את החלום

חלומם של כל הצעירים בגילאי 18+ הוא לטוס לאחת ממשרות עבודה בארה"ב, כולם שומעים על אנשים שהיו בעבודה בארה"ב, שומעים על אנשים שעשו בוכטות של כסף שם, שומעים על החוויות הבלתי נשכחות שאנשים עברו שם, על הסיפורים המעניינים, המצחיקים, כל אחד רוצה לקחת חלק בזה וגם כן להגיע אל עבודה בארה"ב לצעירים.

הרבה מאוד אנשים מסתכלים על הצעד הזה כמשהו בלתי אפשרי, על חלום שרק אפשר להמשיך לחלום אותו אבל לא באמת לטוס אל עבודה בארה"ב, החלום הזה הוא ממש בהישג יד, כל אחד יכול להגשים אותו ולהגיע אל עבודה בארה"ב, צריך רק לרצות כמה שיותר, צריך כוחות נפשיים ומנטליים, להתגבר על כל המכשולים כמו הגעגועים לבית, למשפחה, לחברים ולהגיד לעצמך שאתם עכשיו עושים את זה וטסים אל עבודה בארה"ב.

סן פרנסיסקו, ארצות הברית
ישנם גם הרבה מאוד אנשים שמגשימים את החלום של עבודה בארה"ב הרבה אחרי השיחרור מהצבא ובגיל מאוחר מאוד 25-27, גם זה בסדר! עבודה בארה"ב מתאימה לכל אחד, גם בגילאים האלה ואפילו בגילאים היותר מאוחרים, כל אחד יכול להצליח וכל אחד יכול להתפתח.

אין ספק שלטוס אל עבודה בארה"ב זה צעד שצריך לחשוב עליו וצריך להיות מוכנים אליו, כמובן שאין ספק בכלל שזה הצעד הטוב ביותר לעשות לאנשים לאחר צבא, עבודה בארה"ב זה מקום שצריכים להגיע אליו מוכנים כי אם מגיעים לא מוכנים יכול להיות שיהיו לכם בעיות בהתחלת הדרך ואולי גם בעיות שלא תצליחו לפתור עם עצמכם ותצטערו על הרגע שטסתם אל עבודה בארה"ב.

עבודה בארה"ב זה מקום שיכול להיות הדבר הכי טוב שקרה לכם בחיים ובאמת תגידו לעצמכם שהגשמתם חלום אבל עבודה בארה"ב יכולה גם להיות הסיוט של החיים שלכם, אתם יכולים להגיע למצבים שלא תדעו איך לצאת מהם ותהיו מפוחדים במדינה שאתם לא מכירים ויהיו אנשים רעים שינצלו את המצב הזה שלכם לפגוע בכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה