יום שלישי, 7 במרץ 2017

צעדים ראשונים בעבודה באוסטרליה

יבשת אוסטרליה הפכה להיות בעשור האחרון יעד מרכזי מאוד של הרבה מאוד ישראלים. אלפי ישראלים טסים מדי שנה לעבוד באוסטרליה, משרות עבודה באוסטרליה הפכה דומה מאוד כמו לעבודה בארה"ב, העבודה הפופולארית ביותר באוסטרליה כיום בשביל הישראלים היא מכירה בקניונים מה שנקרא עבודה בעגלות.

על מנת להיכנס לאוסטרליה הישראלים צריכים להוציא ויזה, אשרה שמקנה לך כניסה לאוסטרליה למספר חודשים בלבד, על מנת להוציא ויזה לאוסטרליה אתם צריכים לעבור תהליך דומה מאוד כמו ויזה לארה"ב רק שקצת יותר קל להוציא היום ויזה לאוסטרליה, פחות מקשים על הישראלים בהוצאת הויזה.

לחיות את החלום האוסטרלי
העיר הפופולארית ביותר על הישראלים היום היא סידני, סידני משתרעת על פני רצועת חוף מאוד גדולה והיא מקום שמושך אליו מאוד את החברה הצעירים שמחפשים להנות וגם לעבוד על הדרך.

המטבע באוסטרליה הוא דולר אוסטרלי השווה היום בסביבות ה- 3.2 ש"ח, המשכורות המשולמות בעבודה באוסטרליה הם בדומה למה שמשלמים בעבודה בארה"ב, רוב המשכורות מחושבות לפי אחוזים מהמכירה של העובד בלבד ולא כוללות בתוכם שכר בסיס.

השוני העיקרי בין העבודה באוסטרליה לבין עבודה בכל מדינה אחרת זה שעות העבודה, ברוב המדינות שעות העבודה הן בדרך כלל 11 שעות כל יום ויום ראשון עובדים חצי יום בסביבות ה- 6-7 שעות עבודה, לעומת זאת בעבודה באוסטרליה שעות העבודה הן עד 17:00 כל יום, עובדים חצאי ימים ומרוויחים את אותה המשכורת כמו בעבודה בשאר המדינות.

כרטיס טיסה לאוסטרליה היום הוא בין היקרים, בשביל לטוס לעבודה באוסטרליה עליכם להוציא בסביבות ה- $1600 על כרטיס טיסה, מה שמונע מהרבה מאוד ישראלים לטוס אבל גם לזה יש פתרונות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה