יום שלישי, 11 באפריל 2017

עבודה באירופה לישראלים

כל אחד היום שחושב לטוס לעבודה בחו"ל אם זה לעבודה בארה"ב או לעבודה בקנדה או לעבודה באוסטרליה חושב גם על אפשרות העבודה באירופה המוצעות לישראלים.

היום על מנת לטוס לאחת מהמדינות ארה"ב, אוסטרליה או קנדה צריכים אשרות וויזות על מנת להיכנס לאחת מהמדינות, רשויות ההגירה מערימות קשיים על העבודה הלא חוקית באחת מהמדינות הללו וקשה מאוד להוציא אשרות עבודה או ויזות סטודנט. חשוב לציין שגם כרטיס טיסה לאחת מהמדינות הללו מתחילים ב- $1000 שזה סכום לא קטן במיוחד אם ברצונכם לעבוד בחו"ל.

צעירים ישראלים באירופה
חשוב מאוד לבדוק את האופציות של עבודה באירופה, עבודה באירופה היא הרבה יותר קלה ליישום מאשר עבודה בכל אחת מהמדינות האחרות, לטוס לעבודה באירופה הרבה יותר קל כי קודם כל הטיסה ממש זולה לכל מדינה באירופה, לא צריך שם היתר כניסה או ויזה מסויימת לפני הגעתך למדיה כלשהי באירופה וגם משך הטיסה ממש קצר והבדלי השעות הוא לא משהו שממש שונה מהארץ.

עבודה באירופה מציעה לישראלים את אותן סוגי עבודה כמו בשאר העולם, החל ממכירה בקניונים ועד למכירת ציורי שמן ומובינג למינהם, כמובן שהעבודה הכי פופולארית היא מכירה בעגלות.

באירופה המטבע שמשולם לישראלים הוא או ביורו או בליש"ט מה שמגרה עוד יותר את הישראלים לטוס לאחת ממשרות העבודה באירופה המוצעות להם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה